< Zpět na homepage
Reebok Run Crew

 


1 Rok RRC

RRC v Praze již trénuje 1 rok a oslavíme to jak jinak než tréninkem! Tentokrát ale chystáme něco speciálního. Čekají tě soutěže, nová běžecká kolekce Reebok na otestování a sousta dalších překvapení. Představíme novinky a výhody pro naše běžce, takže si nenech tento trénink utéct! Zároveň počítejte se závěrečným posezením i sladkým překvapením.

Lektor: PETR HRADECKÝ 
 

Run Fast

vzdálenost: 4-8 km
CÍL: ZVÝŠENÍ RYCHLOSTI, VÝBUŠNOSTI A SÍLY
Máš rád kratší tratě s vyšší intenzitou? Tak je tento typ tréninku určen přímo pro tebe. Začneme pomalým klusem na zahřátí, budeme pokračovat rozcvičkou a běžeckou abecedou, abychom tvé tělo připravili na trénink. Společně s našimi zkušenými trenéry Reebok Run Crew pak zapracuješ na rychlosti, výbušnosti a dynamice běhu. Čekají tě rovinky, kopce, odrazová cvičení a spousta dalších zábavných prvků včetně závěrečného výklusu. Tréninkem tě provede Kateřina Vávrová.
 

Run Long

vzdálenost: 6 / 12 km
CÍL: ZLEPŠENÍ OBECNÉ- DLOUHODOBÉ VYTRVALOSTI BĚŽCE
Máš rezervu ve vytrvalosti? Tento trénink je přesně to, co potřebuješ! Obecná vytrvalost je základem pro dobrý výkon. Můžeš se těšit na výběh v pohodovém tempu, vyzkoušíš si i tzv. fartlek - hru s tempem. Velký prostor dostane i intervalový trénink, při němž budeš rozvíjet rychlost, vytrvalost a tempo. Vždy dostaneš šanci si zvolit lehčí nebo těžší variantu. Čeká tě přibližně 6km a 12km, u intervalů to bude kratší vzdálenost nebo menší opakování. To, jak si naložíš je jen na tobě, ale určitě věř trenérovi. Neboj se dát do tréninku víc, než si myslíš, že zvládneš ;-) Tréninkem tě provede Petr Hradecký.
 

Run Tough

vzdálenost: 4-8 km
CÍL: ZLEPŠENÍ CELKOVÉ SÍLY A FYZICKÉ KONDICE, POTŘEBNÉ PRO BĚH
Velmi oblíbený trénink, u kterého si opravdu dáte do těla. Po volnějším úvodu a pořádném rozcvičení přijde na řadu výběh, u kterého tě čeká pár zastávek. Ne proto, abys odpočíval, ale proto aby sis dal pár angličáků, odnesl pytel s pískem nebo udělal pár kliků. A určitě se u toho pěkně zapotíš! Na závěr určitě oceníš volný výklus a protažení. Tým našich trenérů se postará o to, aby ti byl trénink šitý na míru. Reebok Run Crew ti pomůže zvládnout nástrahy a přeřadit na vyšší rychlost. Tréninkem tě provede Miroslav Burian.
 

Just Woman

Máme pro vás připravený speciální dámský výběh. Účastnit se mohou běžkyně i začátečnice. Čekají vás trenéři, kteří vám trénink připraví na míru. Zapojte se s námi do tréninku a zároveň si nenechte ujít speciální event 23.6.2018, kde je pro vás v jednom dnu připraven nejen běh, ale také jóga a paddleboard. Nechte se rozmazlovat.